Dwa w jednym: antywiurs i antyszpieg dla maksymalnej ochrony naszego komputera i prywatności. Program ten został opracowany od podstaw i łączy w sobie najlepsze cechy obu technologii – antywirusa i antyszpiega, a wszystko w jednym rozwiązaniu. Kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające komputer i dane przed zagrożeniami zewnętrznymi blokuje wirusy, konie trojańskie, robaki, malware, rootkity, boty nie obciążając wydajności komputera.

To połączenie efektywności spyware i adwere, ponadto oprogramowanie oferuje szereg narzędzi bezpieczeństwa (np. uruchamianie tunera). Dzięki nowatorskiej konstrukcji program ten jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze.

Niezabezpieczony komputer jest praktycznie otwartym zaproszeniem dla cyberprzestępców, którzy potrafią uruchomić prawie wszystkie funkcje i których liczba jest ogromna w Internecie, mogą łatwo spowodować poważne szkody dla przeciętnych użytkowników jak i w firmie. Ten program jest właśnie stworzony specjalnie z myślą o przeciętnych użytkownikach oraz małych firmach. Każda osoba posiadająca komputer i dostęp do Internetu powinna zastanowić się nad wyborem najlepszego programu dla ochrony i bezpieczeństwa jego komputera oraz własnych danych. Antimalware jest bardzo dobrym programem w dziedzinie bezpieczeństwa komputerów, ponieważ zawiera dwa skanery – antyspyware i antywirus. Tym samym zapewnia ochronę komputera zarówno w trybie online jak i offline, jest zawsze gotowy, aby usuwać zagrożenia.

Dzięki integracji obu silników w programie, czas skanowania jest znacznie zredukowany w porównaniu do dwóch oddzielnie działających programów. Program cały czas sprawdza komputer pod kątem złośliwego oprogramowania i wirusów. Ochrania przed ponad 3 milionami wirusów i zagrożeń płynących z sieci, a ponadto codziennie odbywa się aktualizacja dla ochrony przed najnowszymi zagrożeniami. Program reaguje także na nieznane zagrożenia, które są wykrywane i automatycznie blokowane, oferuje maksymalną ochronę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami.