O stronach www
    Strona internetowa to wizytówka każdej nowoczesnej firmy. Jak wiadomo internet wyrasta powoli na najpotężniejsze medium, dlatego też firma, która go lekceważy szkodzi tylko sobie, ponieważ traci wielu potencjalnych klientów i kontrahentów. Jak powinna dobrze wyglądać strona www? - to trudne pytanie ponieważ zależy to od branży oraz odbiorców firmy. Projekt każdej firmy trzeba przemyśleć i zaplanować indywidualnie, nie ma jednego złotego środku. Myśl o tym, by stworzyć urządzenie, które zdolne byłoby do procesów myślowych na podobieństwo człowieka, a zarazem wykonywało je szybciej i precyzyjniej, czy też marzenie, by skonstruować "sztucznego człowieka" (twór myślący i czujący jak człowiek) obecna była przez wieki w baśniach, kusiła także uczonych. W tym sensie komputer- wytwór ludzkiego umysłu- jest jednocześnie pewnym jego obrazem. Jednak z perspektywy zwykłych użytkowników, najważniejszym wydarzeniem w historii komputera było pojawienie się komputera osobistego- niewielkiego i stosunkowo łatwego w obsłudze. To ostatnie stało się możliwe dzięki opracowaniu graficznego interfejsu, który został zaprojektowany w latach 90. Początkowo, żebny wydać polecenie maszynie, trzeba było dokładnie wstukać komendę słowną, toteż posługiwanie się komputerem wymagało pewnego przygotowania i wiedzy specjalistycznej. Gdy już jednak mamy stronę warto zastanowić się nad jej promocją, gdyż bez tego nic nam ona nie da, ponieważ nikt na nią nie trafi. Tutaj otwiera nam się wachlarz możliwości, od pozycjonowania przez bannery, kampanie sponsorowane do mailingu czy artykułów sponsorowanych. Internet ma tą dużą przewagę nad TV, że możemy targetować naszą reklamę tylko do ściśle określonej grupy odbiorców. Na początek naszej działalności w sieci proponuję zainteresować się pozycjonowaniem, ponieważ jest stosunkowo tanią i skuteczną metodą. Polega to na wypromowaniu naszej strony w wyszukiwarce google pod frazy związane z naszą działalnością. Daje to nam bardzo dobry, ukierunkowany traffic, dużo firm opiera całą swoją reklamę właśnie tylko o pozycjonowanie.

Archiwum: February, 2013

Główną usługą oferowaną przez Internet są strony internetowe. Dzięki nim firmy mają możliwość reklamy i cały świat może zapoznać się z ich ofertą. Dzięki stronom WWW możemy robić zakupy, rezerwować bilety do kina, czy też zdobywać wiedzę bez wychodzenia z domu. Jeśli chcemy przedstawić światu swoje usługi lub podzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniami, […]

Polecamy
    Jeśli nie masz czasu/chęci do promowania samodzielnie swojej strony to pracę tę możesz zlecić profesjonaliście. Jest wiele osób zjamujących się zawodowo seo - pamiętaj jednak, że nie warto oszczędzać, bo zły fachman może więcej zaszkodzić niż pomóc naszej stronie, a nawet spowodować przykre konsekwencje na przyszłość. Google może wtedy na nas patrzeć nieprzychylnym okiem i zablokować nam szansę dalszej ścieżki wspinania się po pozycjach. Życząc udanych prac oraz samych pozycji w top3 kończę! Pozdrawiam Kuba vel seomaster.